PAUL VAHLE GmbH & Co. KG

 

Představení společnosti  VAHLE

 

Společnost VAHLE je specialista na přenos energie a dat k mobilním spotřebičům. Sídlo společnosti je poblíž Düsseldorfu,v Kamenu, kam je situován i výrobní závod s cca 550-ti pracovníky.

 

Společnost byla založena v roce 1912 panem Paulem Vahle, vynálezcem již klasické otevřené troleje. Ze skromných začátků se postupně rozrostla ve světoznámou firemní skupinu VAHLE.

 

Společnost VAHLE je činná po celém světě, v Německu disponuje 13-ti prodejními kancelářemi, mnoha dceřinnými společnostmi a obchodními zastoupeními v 52-ti zemích Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Afriky a Austrálie.

Obrat společnosti v roce 2008 přesáhl 100 Miliónů Eur.

 

Společnost VAHLE dodává systémy pro přenos energie a dat v souladu s poptávkou pro rozličné oblasti použití, především pro jeřábovou techniku, skladovou a třídící technologii, automatizované výrobní systémy, přístavní zařízení a dopravní techniku.

 

Výrobní program zahrnuje otevřené a izolované jednopólové troleje, kompaktní trolejová vedení, uzavřená bezpečnostní trolejová vedení, šachtová a skříňová trolejová vedení, tendrová vedení, kabelové vozíky, pružinové a motorové navíjecí bubny, dobíjení akumulátorů samořiditelných dopravních systémů, poziční systém APOS pro nastavování polohy, systémy CPS®, Powercom® a SMG pro bezdrátový přenos energie a dat.

 

Značným potenciálem je více než 60 inženýrů a techniků, jejichž prostřednictvím společnost VAHLE vkládá své Know - How do vývoje řešení, která často určují směrování celého trhu. Běžnou praxí je vývoj výrobků podle přání zákazníků a kompetentní technické poradenství a plánování, zaměřené na konkrétní projekty zákazníků.

 

Společnost klade velký důraz na certifikované standardy výroby, vývoje, bezpečnosti práce a montáže. Společnost je certifikována podle ISO 9001 : 2000 na řízení kvality výroby a podle BS OHSAS 18001 : 2007 na řízení výroby v souladu s bezpečností práce. Montéři společnosti certifikováni podle mezinárodně uznávaného předpisu SCC. 

 

 

 

 

 

 

vahle